Vasart Radena

AGLAJA RADENA SLOVAKIA

(CIB Multi CH Razumov aus dem Zarenreich x CIBP & CIB & CIC MULTI CH Figura Soversenstva Mraja )

Born: 10.9.2015

 

Pedigree: https://www.theborzoifiles.net/details.php?id=129171Viac tu: https://www.radena-slovakia.net/nase-chrty/barzoj/feny/aglaja-radena-slovakia/

VASART RADENA

(CH Borscana Besteven x CH Vasart Dobroslava)

Born: 28.11.2016

Pedigree: https://www.theborzoifiles.net/details.php?id=13784

 

Výstavné  výsledky:

3 x CAJC, 10x CAC, 4x res. CACIB, 3x CACIB, BOB, 2x BOS, II BIG, Cruft kvalifikácia (Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Ukrajina)

Maďarský junior šampión krásy

Srbský šampión krásy

Slovenská šampión krásy

- splnené podmienky na Ukrajinského šampióna krásy

TOP CHRT 2018 (8. miesto)

 

Športové výsledky:

coursingová licencia

CACIL, Medzinárodný majster Rakúska 2018

  • 21.10.2018 Medzinárodný coursing Spitzerberg, Rakúsko - 1. miesto CACIL, Medzinárodný majster Rakúska 2018 (1/9 barzojov mix)

Rada bola 25.08.2018 uchovnená na Klubovej výstave v Mojmírovciach 

 

Radena alebo doma RADA: Najnovší prírastok do našej svorky, sa k nám dostala až z ďalekého ruského Kaliningradu zo známej chovateľskej stanice VASART od Nadeždy Mamaevy. Prišla k nám v pomerne pokročilom šteňacom veku 7 mesiacov a tak sme sa trošku obávali, ako si na našu pestrú svorku zvykne. No od prvého dňa nás milo šokovala svojou úžasnou dobráckou, priateľskou povahou a inteligenciou. Ani sme nechceli veriť, že po takej dlhej a náročnej ceste k nám (veľká vďaka za to našej kamarátke Oľge Daškovej, ktorá nám ju priviezla) si tak rýchlo zvykne a adaptuje sa. Dnes je plnohodnotným členom nášho psieho spoločenstva a máme s ňou veľké výstavné, športové a chovateľské plány :-)

Je plnochrupá a obaja rodičia boli DM clear